Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Servis lyží Hradec Králové

Profesionální SKI & SNB Servis vybavený špičkovými švýcarskými stroji MONTANA a kvalifikovaný zkušený servisman. To je záruka bezstarostného lyžování a snowboardingu. Servis lyžařského a snowboardového vybavení najdete v Hradci Králové na Pospíšilově třídě 1156 (u zastávky MHD pyrám).

Naší prioritou je dodat Vám nejvyšší kvalitu za nejlepší možnou cenu.

O Vaše vybavení se tak postaráme komplexně od základní přípravy po špičkový před závodní servis. Zvládneme také kompletní opravy, například výseky poškozených míst na skluznici, výměny poničených a vytržených hran, lepení rozlepených a naseknutých lyží, opravy vytrhnutých vázání, opravy bot a ski holí a podobně. Pokud Vás zajímá podrobný popis servisních prací pokračujte zde...

Neváhejte se zastavit! Vždy společně najdeme nejlepší řešení!

 V hlavní sezóně provádíme servis (broušení mazání - nabídka kompletních servisních balíčků) do druhého dne v sezónách vedlejších potom do dvou až tří dnů. Příjem je možný od 8.30 do 18.00 pondělí až pátek. Sobota 8.30 - 12.00. Výdej ve vedlejších sezónách vždy v pondělí, středu a pátek. V sezónách hlavních dle předchozí domluvy nejdříve do druhého dne.

Výdej vždy od 12.00 hod.

Snowboardy přijímáme pouze s demontovaným vázáním.

V opačném případě bude účtováno 150,-Kč za demontáž a opětovnou montáž.

Servisy většího charakteru (výseky, lepení, vytržené vázání, opravy bot) provádíme do pěti dní od dodání. Cena je vždy dohodnuta předem.

Seřízení vázání je možné po předchozí domluvě provést na počkání jinak do druhého dne. K seřízení je nutné přinést kompletní pár lyží a jednu botu, je jedno jestli pravou nebo levou. Dále váhu lyžaře, výšku lyžaře, věk a lyžařské zkušenosti (nelyžař, lyžař, pokročilý lyžař). Po seřízení Vám vydáme doklad o seřízení lyží, který má platnost jeden rok (aktuální lyžařskou sezónu).