Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Ubytování

Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Přijměte pozvání do našeho sportovně koncipovaného ubytování s prostornou oplocenou zahradou, venkovní vířivkou, stinnou pergolou, grilem a ohništěm.

Ubytování BRLOH Sedloňov je umístěno v centru malebné horské vísky Sedloňov přímo u sjezdovky a u zastávky cyklobusů. Je to pravá horská vesnice, ukrytá v malebném horském údolí v centrální části Orlických hor.  Obrovské louky, které v zimě slouží lyžařům, přímo vyzývají k procházkám a odpočinku. V zimních měsících návštěvníky potěší blízkost lyžařských vleků, které jsou jen 100m od ubytování. Po lyžovačce můžete tedy na lyžích dojet až k ubytování, aniž byste použili automobil. Pro vyznavače běžek je v okolí velké množství denně upravovaných tras, z nichž mnohé začínají do 400m ubytování. Příznivce cyklistiky určitě upoutá malebná krása Orlických hor s množstvím cest bez silničního provozu. Orlické hory jako jedny z mála nabízejí možnost projet vrcholové partie bez omezení.

Prostorné ubytování

Prostorné ubytování

Ubytování nabízí celkem 16 lůžek turistického typu ve třech ložnicích. V každé ložnici jsou čtyři lůžka řešena patrovými postelemi a jedno samostatné lůžko a prostorná šatní skříň. K dispozici jsou dvě koupelny vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Součástí je rovněž kuchyně vybavená elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, velkou chladničkou s mrazákem, varnou konvicí a kompletním nádobím. Hned u vstupu najdete prostornou šatnu a úklidovou místnost. Celý objekt je vytápěn ústředním vytápěním poháněným tepelným čerpadlem s možností vlastní regulace.

Odpočívejte

Odpočívejte

Součástí ubytování BRLOH Sedloňov je prostorná společenská místnost vybavená krbem a TV. Celé ubytování je odkloněno od rušného centra směrem na jih a propojeno s prostornou zahradou vybavenou venkovní vířivkou pro 5 osob. V zahradě dále najdete relax zónu se závěsnými houpacími sítěmi, krytou pergolou s posezením, ohništěm a grilem. Zahrada je oplocena a přímo navazuje na nedaleký lyžařský areál. Pro ubytované se zde nachází také lyžárna, kolárna, WIFI připojení k internetu pro Váš telefon nebo notebook. V nedaleké blízkosti je možné využít multifunkční hřiště s umělým povrchem a venkovní fit park. V případě nevhodného počasí je možné po dohodě využít pronájem tělocvičny (150m).

 

Zajímavá místa v okolí: Sedloňov  Sedloňovský vrch  Olešnice v Orlických horách  Rezervace Bukačka  Špičák 

Fotogalerie uživatelů serveru České hory z našeho okolí

Průvodce Sedloňovem 

 

______________________________________________________________________________________________________

Ceny ubytování a služeb:

Letní sezona: 14. června - 31. srpna 2022

Zimní sezona: 20. prosince - 20. března 2023

        Vedlejší sezona: 21. března - 13. června, 31. srpna - 19. prosince 2022                 

Víkend

2 noci (celá kapacita 16lůžek) - pátek až neděle

Letní sezona: 8 500,- Kč

Zimní sezona: 9 500,- Kč

Vedlejší sezona: 6 000,- Kč

 

Týden 

7 nocí (celá kapacita 16lůžek) - sobota až sobota

Letní sezona: 25 000,- Kč

Zimní sezona: 28 000,- Kč

Vedlejší sezona: 18 000,- Kč

 

Týdenní pronájem celého objektu (7 nocí - sobota až sobota)
Objednávka týdenního pobytu se stává závaznou po uhrazení zálohy 10.000 Kč převodem na účet.
Doplatek 10 dnů před termínem ubytování převodem na účet.
Cena nezahrnuje rekreační poplatek obci 10,- Kč za dospělou osobu a noc.
K ubytování je nutné připočítat cenu energií (elektřina). Celé ubytování je vytápěné tepelným čerpadlem. V letních měsících není nutné přitápět. Spotřebujete tak energii potřebnou ke svícení (led osvětlení), vaření a pro teplou vodu z bojleru. Denní spotřeba plně vytíženého ubytování tak není vůbec veliká. V jarních, podzimních a zimních měsících je nutné objekt vytápět. Spotřeba tepelného čerpadla na vytopení celého ubytování je cca 300,- až max 500,- za  24 hodin. 
Na zahradě je umístěná venkovní vířivka pro 5 osob.
Využití vířivky je zdarma. Pro provoz a vytápění je nutné zaplatit spotřebu el.proudu. Vířivka se natopí za cca 8 hodin. Při objednání vířivky je potřeba dát avízo před příjezdem, aby mohla být vířivka natopena předem a připravena k použití.
 

Ubytování BRLOH Sedloňov

Snowbear s.r.o.
Sedloňov 169 

517 91 Sedloňov v O.h.

IČO: 28766318

DIČ: CZ28766318

Tel: +420 721 820 921

slouží pro informace k obsazenosti a rezervace ubytování

e-mail: info@snowbear.cz

>> Fotogalerie <<