Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Nabídka pro školy

Vážení zástupci mateřských a základních škol,

dovolujeme si Vám představit nabídku lyžařských a snowboardových kurzů pořádaných pro žáky mateřských a základních škol připravenou lyžařskou a snowboardovou školou Snowbear a Ski areálem Sedloňov.

Ski areál Sedloňov je navštěvován začátečníky i zkušenými lyžaři. Hlavním přepravním zařízením je teleskopický vlek s kapacitou 790 osob/hodina. Pro výuku začátečníků je k dispozici trendově vybavené hřiště s provazovým vlekem.

Škola Snowbear má více než 20-ti leté zkušenosti s výukou dětí i dospělých a spolupracuje pouze se zkušenými akreditovanými instruktory. V zimních sezonách pravidelně pořádá víkendové i týdenní skupinové kurzy.

 

 

Pojištění storna pro případ nemoci

Pokud jste si v přihlášce Vašeho dítka na Medvědovu lyžařskou akademii zaškrtli, že máte zájem o toto pojištění, tak zde naleznete pojistné podmíny a  informace, jak postupovat v případě uplatnění škody. 

Formuláře pro pojišťovnu Uniqa potvrzuje lyžařská škola Snowbear až po skončení celého kurzu pro danou MŠ/ZŠ. Pokud tedy Vaše dítko onemocní, vyčkejte s formulářem až do ukončení celého kurzu. Vyhrazujeme si lhůtu 30 dní pro potvrzení formuláře a příp.zpracování agendy. Děkujeme za pochopení, kurzy probíhají každý týden, na veškerou administrativu a agendu potřebujeme více času.

Součástí krytí je pojištění stornovacích poplatků do výše 80 % z částky, maximálně však do 5.000 Kč. Vztahuje se i na onemocnění v průběhu lyžařského kurzu - např. dítko odjezdí pondělí a úterý, od středy je nemocné: máte nárok na vrácení poměrné částky za 3 neodlyžované dny (80% ze 3 dnů).

Pokud dítě neodjede na kurz z důvodu onemocnění koronavirem, nárok na plnění má. Pojišťovna k tomuto onemocnění přistupuje jako k jakékoli jiné diagnóze.

Rozšíření krytí pojištění storna z důvodu preventivní karantény (pozor, platí ovšem pouze pokud vláda opět zavede nařízené karantény – aktuálně - listopad 2022 není v platnosti)

V případě neuskutečnění kurzu z důvodu nouzového stavu či uzavření škol kvůli epidemii koronaviru, bude vrácena částka za kurz zpět, stornopoplatek (nevratná část) bude činit Kč 100,-. Děkujeme za pochopení.

 

V pojistných podmínkách níže se na naše pojištění vzahuje bod F.

Pojistné podmínky.

Návod, jak uplatnit pojištění storna.

Formulář pro uplatnění škody.

Lyžařské nebo snowboardové kurzy formou kompletních balíčků obsahujících dopravu, pitný režim, oběd, výuku kvalifikovanými instruktory, permanentky na vleky, zvýhodněné půjčovné vybavení a pojištění všech účastníků po dobu konání kurzu.

Pro školy, které mají dostatek kvalifikovaných a zkušených instruktorů, nabízíme možnost využití lyžařského areálu v Sedloňově pro uspořádání vlastních lyžařských kurzů za velmi výhodných podmínek.

Kurzy je možné uskutečnit jako celodenní, vícedenní nebo jako dopolední či odpolední výuku vhodnou pro žáky mateřských škol.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na další spolupráci.