Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Medvědova akademie

Vážení rodiče.

Dovolujeme si Vás upozornit, že jsme pro vás spustili rezervace na Medvědovu lyžařskou akademii v lednu - březnu 2024.

ZDE rezervujte Medvědovu lyžařskou akademii

Přihlašovat se můžete v období od 10.11.2023 do 30. 11. 2023 na odkazu výše.

Kliknutím na modrý banner "ZDE rezervujte Medvědovu lyžařskou akademii" se dostanete do rozšířeného výběru škol a školek, kde si vyberete svou konkrétní školu, nebo školku  a následně se vám zobrazí kalendář se zvoleným termínem (prosíme zkontrolujte si správnost výběru, jinak Vám systém neumožní přihlášení na daný termín). Po kliknutí na jakýkoliv den kurzu v zeleném kalendáři se Vám zobrazí možnost přihlášení, nebo registrace. Vy zvolíte nejprve možnost registrace, kde vyplníte své registrační údaje (údaje rodiče). Na vámi uvedenou e-mailovou adresu obratem přijde potvrzení registrace, které je potřeba nejprve aktivovat kliknutím na uvedený odkaz. Po aktivaci účtu se vám automaticky nabídne možnost přihlášení, kde opět zadáte svou e-mailovou adresu a heslo. Případně znovu vyberete požadovanou školu. Po provedení tohoto kroku se Vám zobrazí formulář, který je pro nás tím nejdůležitějším dokumentem. Prosíme popravdě vyplňte všechny požadované údaje o Vašem dítěti. Neptáme se na ně ze zvědavosti, ale čistě z praktických důvodů. Cena  Vám bude automaticky vygenerována podle toho, zda máte vlastní vybavení, či si budete půjčovat od nás.

Heslo pro rezervaci je: (vaše heslo zveřejněné v MŠ nebo ZŠ) .

Do poznámky (zvláštní požadavky) v rezervačním formuláři uveďte třídu, kterou Vaše dítko navštěvuje (pokud je žákem ZŠ) případně, kterou školku navštěvuje, když je termín společný pro dvě různé školky (např. MŠ ČTYŘLÍSTEK - do poznámky uveďte, zda se jedná o MŠ Kotěrova či MŠ Švendova).

Po té  se Vám zobrazí rekapitulace rezervace a informace potřebné k platbě kurzu (rekapitulace přijde i na Vámi zadaný e-mail).

 Platbu prosím proveďte do uvedeného termínu na účet č. : 43-4608020227/0100. Pro identifikaci platby použijte uvedený variabilní i konstantní symbol. Platbu je možné případně provést také v hotovosti v našem kamenném obchodě Snowbear, Pospíšilova 1156 - MHD Pyrám, 500 03 Hradec Králové. V takovém případě prosíme přineste na lístečku vypsaný termín konání, název  školy, se kterou dítě pojede, jméno a příjmení Vašeho dítěte a jeho datum narození.

                                         

                                                             Budeme se těšit na setkání s Vašimi dětmi.

 

                                                        S pozdravem kolektiv instruktorů Snowbear