VOSK Skivo Parafín červený F40 40g

Neohodnoceno
Značka: SKIVO
Lyžařský vosk s fluorem pro zajištění výborného skluzu běžeckých a sjezdových lyží při teplotě + 1°C a vyšší.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
169 Kč
VOSK Skivo Parafín červený F40 40g
Neohodnoceno
Značka: SKIVO
Test centrum zdarma
1x servis zdarma
seřízení zdarma

Lyžařský vosk s fluorem pro zajištění dobrého skluzu běžeckých a sjezdových lyží na všech druzích sněhu. Slouží zároveň jako ochranná vrstva skluznic.

Specifikace lyžařského vosku Skivo Parafín

  • Obsah: 40 g
  • Teplotní rozmezí: +1 ˚C a vyšší
  • Zažehlování: 130 – 140 °C

Parafíny F40 jsou vosky s příměsí fluoru s nízkým obsahem, srovnatelné s kategorií vosků LF. Vhodné jsou pro tréninkové užití i pro závody. Pro rekreační a nezávodní užití se jedná o vynikající kvalitu za velmi dobrou cenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: LF
Záruka: 2 roky
EAN: 8594825005781

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Skivo je česká značka vosků a přípravků pro údržbu lyží, kterou vyrábí firma Druchema. Značka vznikla v roce 1979 a je známá zejména svými produkty pro rekreační lyžaře, jako jsou turistické vosky a smývací roztoky. Sortiment zahrnuje i přípravky pro běžecké a sjezdové lyže, které jsou oblíbené pro svou dostupnost a spolehlivost. 

Výrobní společnost : Druchema
Adresa : Služeb 753/3, 100 00 Praha 10 ‒ Strašnice
E-mail : podatelna@druchema.cz