Skialpové vázání MARKER Alpinist 10 90 mm black/titanium

Neohodnoceno
Špičkové skialpinistické vázání s upínáním PinTech.
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
13 056 Kč –31 % 8 990 Kč
Skialpové vázání MARKER Alpinist 10 90 mm black/titanium
Neohodnoceno
7834s1msk 1
13 056 Kč –31 %
1x servis zdarma
seřízení zdarma
Test centrum zdarma

Popis produktu:

Díky své nízké váze a vysoké tuhosti je vázání ideální jak pro výšlapy tak pro sjezdy. Jednoduchá a přitom účinná technologie upínání PinTech umožňuje konstrukci vázání s velmi nízkou hmotností a navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů. Vázání má nastavitelnou vypínací sílu, která je stálá za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách, navíc je možné ji seřídit pomocí standardního testovacího vybavení. Při vývoji vázání byla věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Manipulace s přepínáním režimů Ski a Walk a oporami při stoupání je velmi snadná a nebude vám tak kazit pobyt v přírodě. K vázání je možné velmi snadno přidat stoupací železa, mačky nebo chcete-li haršajsny. Ve srovnání s ostatními vázáními typu PinTech je vázání Alpinist bezpečnější a lépe přenáší energii. Vázání Marker Alpinist 10 disponuje všemi nejmodernějšími bezpečnostními standardy značky Marker.

Technické parametry:

DIN: 4.0 – 10.0

Špička: PinTech Carbon Reinforced

Patka: Alpinist Heel

Stoupací mód: 0°, 7°, 13°

Váha: 245 g/335 g (s brzdičkou/bez brzdičky)

Váha lyžaře: max. 110 Kg

Rozsah nastavení délky boty: 255 - 365 mm

 

Anti Ice Pads: protisněhové podložky na špičce a patě (v případě, že není instalována brzda) zabraňují namrzání sněhu v kritických místech

Climbing Aids: nastavení pro podporu při stoupání se 3 polohami (0°/5°/9°)

Perfect Step-in: elastomer vizuálně navádí a usnadňuje snadné upnutí boty do vázání, které díky Anti Ice Pads nenamrzá a je možné jej posouvat v rozmezí +/- 7,5 mm.

Active length compensation: kompenzace zkrácení vzdálenosti patky a špičky vázání při flexi lyže až o 4 mm zajistí spolehlivé upnutí za jakýchkoliv podmínek.

Brzdičky jsou součástí produktu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: