Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Servis lyží Sedloňov v O.h.

Vedle základního servisu na počkání jsou pro Vás připraveny také balíčky kompletních servisů dle Vašich nároků na Vaše lyžařské nebo snowboardové vybavení. Servis lyží a snowboardů provádíme na špičkových strojích WINTERSTEIGER. Vaše vybavení potom ošetřujeme kvalitními švýcarskými vosky TOKO.

Sedloňovský servis nabízí základní servisní úkony, které však mohou odstranit nepříjemně tupé hrany, ale může také spolehlivě opravit poničenou skluznici. Samozřejmostí je mazání lyží, snowboardů a běžek. Servis je vybaven pásovou bruskou Wintersteiger SEL 150. Tento stroj umožňuje přebroušení skluznice na brusném pásu včetně broušení hrany pomocí brusného pásku s plynulým nastavením úhlů.

                                            ski servis sedloňov           ski servis sedloňov                 ski servis sedloňov 

...nemáte co servisovat? Nezoufejte vše si jednoduše vypůjčíte!

V Půjčovně lyží a snowboardů si můžete zapůjčit kvalitní vybavení, které Vám bude seřízené na míru. Samozřejmostí jsou již nabroušené hrany lyží i snowboardů, široký výběr velikostí veškerého vybavení a odborná pomoc začátečníkům před zapůjčením vybavení. Základům lyžování nebo snowboardingu Vás mohou naučit profesionální instruktoři ve Školičce Ski&Snb... 

Sleva 10%
Klientům Školičky SKI&SNB Sedloňov je poskytována sleva 10%
na půjčení lyží nebo servis jejich vlastních lyží v Půjčovně SKI&SNB Sedloňov.

Provozní doba
Sedloňov: v  zimní sezóně každý den 8:30 - 16:30 hodin