Panel uživatele

Nabídka pro školy

Vážení zástupci mateřských a základních škol,

dovolujeme si Vám představit nabídku lyžařských a snowboardových kurzů pořádaných pro žáky mateřských a základních škol připravenou lyžařskou a snowboardovou školou Snowbear a Ski areálem Sedloňov.

Ski areál Sedloňov je navštěvován začátečníky i zkušenými lyžaři. Hlavním přepravním zařízením je teleskopický vlek s kapacitou 790 osob/hodina. Pro výuku začátečníků je k dispozici trendově vybavené hřiště s provazovým vlekem.

Škola Snowbear má více než 20-ti leté zkušenosti s výukou dětí i dospělých a spolupracuje pouze se zkušenými akreditovanými instruktory. V zimních sezonách pravidelně pořádá víkendové i týdenní skupinové kurzy.

 

 

Pojištění storna pro případ nemoci

Pokud jste si v přihlášce Vašeho dítka na Medvědovu lyžařskou akademii zaškrtli, že máte zájem o toto pojištění, tak zde naleznete pojistné podmíny a  informace, jak postupovat v případě uplatnění škody. 

Součástí krytí je pojištění stornovacích poplatků do výše 80 % z částky, maximálně však do 5.000 Kč. To je však uplatnitelné nejpozději v den nástupu na cestu, pokud tedy dítě onemocní v průběhu pobytu, nárok na vrácení poměrné částky bohužel rodiče nemají. 

Pokud dítě neodjede na kurz z důvodu onemocnění koronavirem, nárok na plnění má. Pojišťovna k tomuto onemocnění přistupuje jako k jakékoli jiné diagnóze. Pokud se však dítě např. dostane do kontaktu s nakaženým a je mu nařízena karanténa a nákaza se dítěti neprokáže, jedná se stále o preventivní opatření, na které se pojištění storna bohužel nevztahuje.

V případě neuskutečnění kurzu z důvodu nouzového stavu či uzavření škol kvůli epidemii koronaviru, bude vrácena částka za kurz zpět, stornopoplatek (nevratná část) bude činit Kč 100,-. Děkujeme za pochopení.

 

V pojistných podmínkách níže se na naše pojištění vzahuje bod F.

Pojistné podmínky.

Návod, jak uplatnit pojištění storna.

Formulář pro uplatnění škody.

     

Poklikem na jednotlivé obrázky zjistěte více...

akademie ms                    medvědova akademie                    lyže na lyžák

                                                                                                                                                                                           

Lyžařské nebo snowboardové kurzy formou kompletních balíčků obsahujících dopravu, pitný režim, oběd, výuku kvalifikovanými instruktory, permanentky na vleky, zvýhodněné půjčovné vybavení a pojištění všech účastníků po dobu konání kurzu.

Pro školy, které mají dostatek kvalifikovaných a zkušených instruktorů, nabízíme možnost využití lyžařského areálu v Sedloňově pro uspořádání vlastních lyžařských kurzů za velmi výhodných podmínek.

Kurzy je možné uskutečnit jako celodenní, vícedenní nebo jako dopolední či odpolední výuku vhodnou pro žáky mateřských škol.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na další spolupráci.


Doprava zdarma

Tisíce výdejních míst!

odeslání českou poštou  odeslání PPL  odeslání zásilkovnou odeslání DPD osobní odběr Snowbear 


INFOLINKA:
+420 721 820 921
info@snowbear.cz

DOSTUPNOST LINKY:
PO-PÁ  9:00 - 18:00

SLEDUJTE NÁS:

 Facebook Snowbear   Instagram Snowbear

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info