Nabídka pro školy

Vážení zástupci mateřských a základních škol,

dovolujeme si Vám představit nabídku lyžařských a snowboardových kurzů pořádaných pro žáky mateřských a základních škol připravenou lyžařskou a snowboardovou školou Snowbear a Ski areálem Sedloňov.

Ski areál Sedloňov je navštěvován začátečníky i zkušenými lyžaři. Hlavním přepravním zařízením je teleskopický vlek s kapacitou 790 osob/hodina. Pro výuku začátečníků je k dispozici trendově vybavené hřiště s provazovým vlekem.

Škola Snowbear má více než 20-ti leté zkušenosti s výukou dětí i dospělých a spolupracuje pouze se zkušenými akreditovanými instruktory. V zimních sezonách pravidelně pořádá víkendové i týdenní skupinové kurzy.

     

          Poklikem na jednotlivé obrázky zjistěte více...

                         akademie ms                    medvědova akademie                    lyže na lyžák

                                                                                                                                                                                           

Lyžařské nebo snowboardové kurzy formou kompletních balíčků obsahujících dopravu, pitný režim, oběd, výuku kvalifikovanými instruktory, permanentky na vleky, zvýhodněné půjčovné vybavení a pojištění všech účastníků po dobu konání kurzu.

Pro školy, které mají dostatek kvalifikovaných a zkušených instruktorů, nabízíme možnost využití lyžařského areálu v Sedloňově pro uspořádání vlastních lyžařských kurzů za velmi výhodných podmínek.

Kurzy je možné uskutečnit jako celodenní, vícedenní nebo jako dopolední či odpolední výuku vhodnou pro žáky mateřských škol.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na další spolupráci.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info