CYKLISTICKÉ PONOŽKY R2 MISSION ATS14B

Neohodnoceno
Značka: R2

Sportovní ponožka plná benefitů.

Zvolte velikost:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
259 Kč –35 % 168 Kč
CYKLISTICKÉ PONOŽKY R2 MISSION ATS14B
Neohodnoceno
Značka: R2
Cyklistické ponožky černobílé, prodyšné, s protiskluzovou vrstvou Sole Grip a anatomickým střihem L/R
Akce Výprodej
259 Kč –35 %

Sportovní ponožka plná benefitů. Technologie Sole Grip, propletením silikonu mezi příze polyamidu vytváří vrstvu, která splňuje funkci tzv. brzdy, tím zadržuje chodidlo na jednom místě a brání volnému pohybu. Material NanoGLIDE® navíc snižuje tření mezi kůží a ponožkou a zvyšuje tak komfort nošení. A nakonec Nerino G ideálně kombinuje přírodní a umělý materiál způsobem, který snižuje tvorbu bakterií a redukuje vznik nepříjemného zápachu.
Složení materiálu: 76% Polyamid, 20% Polyamid NanoGLIDE, 2% Elastan, 2% Silicon
Velikosti: S – L
Barva: černá, bílá

Airflow Guide
Odvětrávací síťovina pro ideální cirkulaci vzduchu
 
Endurance Pro Pad
Zesílení zátěžových partii jako ochrana před otlačením v botě
 
Achilles Pro-T Zone
Zesílení v oblasti Achillovy šlachy
 
360° Support
Elastické obepnutí kolem nártu pro zvýšení ergonomie a podporu přirozeného pohybu
 
Sens Toe Seam
Plochý švy snižuji riziko tvoření otlaků při intenzivním výkonu
 
MoistureTransportSystem
Systém odvodu potu od pokožky dává pocit komfortu a sucha v botě
 
Ergo Profile
Technologie propletení elastického materiálu zaručuje ideální ergonomii ponožky
 
Quick Dry
Funkční materiál ponožky rychle schne i při intenzivním tréninku
 
Light Weight
Extra lehký prodyšný materiál, přilne k noze jako druhá kůže
 
DESINGNED IN CZ
Všechny výrobky jsou vyvýjeny a designovány v České republice
 
L/R Anatomical
Anatomický design pro levou a pravou nohu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Značka R2 vznikla jako přirozené pokračování úspěchu a zkušeností s vývojem sportovních brýlí značky RELAX. Díky této silné základně jsme už od počátku dokázali konkurovat zavedeným zahraničním značkám – ať už kvalitou, technologií nebo designem.

V roce 2014 jsme posunuli vývoj na novou úroveň a začali budovat vlastní vývojové a designové centrum, které nám umožňuje tvořit produkty přesně podle potřeb  trhu. Právě zde odstartovalo období nekompromisního vývoje, intenzivního testování a úzké spolupráce s profesionálními sportovci a národními reprezentanty. Jejich zpětná vazba je neocenitelná – každý model ladíme na základě reálných zkušeností z tréninků i závodů.

Výsledkem jsou produkty, které spojují:

  • špičkovou kvalitu

  • moderní technologie

  • trendový design

  • cenovou dostupnost

 

Věříme tomu, co děláme. A stojíme si za tím.

✔ 25 let zkušeností – know-how postavené na vývoji a testování v terénu
✔ 25 let záruka na rám brýlí – kvalita, na kterou se můžeš spolehnout
✔ 25 dní na vyzkoušení – sednou, nebo je jednoduše vrátíš

 

R2 míří dál do světa.

Naše produkty najdeš už ve více než 35 zemích světa – od Islandu přes Španělsko, Francii či Polsko až po Izrael a Ázerbájdžán. Díky výbornému poměru ceny a výkonu se R2 prosazuje jak na západních, tak na východních trzích a každým rokem vstupuje do dalších zemí.

Jsme R2. RIDE YOUR RACE. 

R2 je dnes lídrem na českém trhu. Udáváme trendy v oblasti sportovních brýlí, dominujeme v prodeji cyklistických helem a každoročně přinášíme nové produkty i technologické inovace.

R2 – když chceš víc než jen výbavu. Když chceš jistotu, styl a výkon.

Výrobní společnost : RELAXworld, a.s.
Adresa : U Prioru 5, 161 00 Praha 6
E-mail : info@r2.cz