Základní způsob obnovy lepicí vrstvy lepidla Hotmelt. Pro aplikaci večer před túrou v domácím prostředí nebo na chatě.
Může se nanést na původní lepidlo Hotmelt nebo na očištěný povrch tkalounu (po odstraněni špatného lepidla Hotmelt).
K nanesení potřebujete plastovou stěrku - lepidlo naneste rovnoměrně v tenčí vrstvě na celou opravovanou plochu. Pásy je třeba nechat schnout rozložené v pokojové teplotě cca 20°C po dobu asi 8 hodin. Je třeba počítat s pachem ředidla, které lepidlo v tubě obsahuje.
Opravy lepidla je možné provádět bez speciálního nářadí i na horských chatách s podmínkou schnutí ve 20°C / 8 hodin.
Lepidlo od firmy Contour doporučujeme používat jen na výrobky Contour. Negarantujeme výsledný efekt pro výrobky jiných značek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skialp pásy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9005528420003 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Contour je značka skialpových stoupacích pásů s více než 40letou tradicí výroby. Patří do portfolia rakouské firmy Kochalpin, která stojí za řadou zásadních inovací v oboru – už v roce 1997 vyrobila první pásy s možností obnovení lepicí schopnosti a v roce 2005 vyvinula patentovaný systém upevnění pásů.
Díky dlouholetým zkušenostem, preciznímu zpracování a neustálému vývoji jsou pásy Contour synonymem pro spolehlivost, výborný skluz a snadnou manipulaci.
U nás si můžete pásy Contour vyzkoušet přímo v půjčovně – a pokud vám budou vyhovovat, můžete si je rovnou zakoupit. Skvělá příležitost, jak si kvalitu ověřit na vlastní kůži (a lyže).
| Výrobní společnost : | Koch Alpin GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Dr-Franz-Werner-Str. 13, 6020 Innsbruck |
| E-mail : | office@kochalpin.at |
.png)
_(1).jpg?6544c65c)
_(1).jpg?6544c7d2)
_(1).jpg?6544c811)