Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Celosezonní půjčovna

Lyže na celou sezonu

Rostou Vám vaše děti tak rychle, že nestíháte obměňovat velikost lyží, snowboardů a bot? Nechcete každý pátek trávit frontu v půjčovně a chcete být na následující sezonu připraven? Využijte naši nabídku celosezónní půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení.  Již 15 let si můžete ve SNOWBEAR vypůjčit lyžařské nebo snowboardové komplety pro děti a dospělé. Využjte poklidné podzimní období k pohodlné výpůjčce bez front a v klidu.

  !!!NOVINKA!!! 
Nově nabízíme lyžařské běžecké komplety

Kdy si můžu vybavení přijít vypůjčit? 

2.října 2023 - 7. ledna 2024

Kdy musím vybavení vrátit? 

Nejpozději 15.dubna 2024 (po předchozí domluvě je možné prodloužit)

Novinka: půjčovné vaku na lyže, snowboard, běžky nebo vaku na boty na celou sezónu: Kč 300,- (možné půjčit pouze ke kompletu)

Platí se k půjčovnému nějaká záloha? 

Ano, vratná kauce 1 000,- Kč

Dostanu k lyžím doklad o seřízení vázání? 

Ano, každé lyžařské vázání při výpůjčce pečlivě seřídíme a vystavíme doklad.

Budou lyže nebo snowboardy namazány/nabroušeny? 

Ano, vše je nachystáno. Navíc zdarma 1x kompletní servis v průběhu sezony.

Jak můžu za výpůjčku zaplatit? 

Všechny platby za služby (půjčovné a servis) pouze v HOTOVOSTI. Platby kartou akceptujeme za zboží (oblečení, boty, doplňky atd.).

Co když zapůjčené vybavení zničím, rozbiju, ztratím?

Pokud se vybavení rozbije, neváhejte a přijďte hned k nám - posoudíme a uvidíme. Vybavení se může rozbít, některé vybavení je již poněkolikáté výpůjčce a poškození může být i z důvodu stáří.  Jestliže posoudíme, že jste vybavení nepoškodili vlastním úmyslem, vše vyměníme nebo opravíme tak, abyste si zimu užili co nejdříve. Pakliže po posouzení zjistíme úmyslné poškození (např. vybavení bylo přejeto autem, zlomená hůl po pádu, neúměrně poškozená skluznice, vytrhané hrany po jízdě na silnici nebo na trávě apod.) budeme chtít zaplatit náklady na opravu nebo cenu za pořízení obdobného vybavení. Vybavení můžete i ztratit nebo zapomenout. Cena za ztracené/nevrácené vybavení se vytváří po dohodě vždy vzhledem ke stáří a stupni opotřebování. Všechny lyže, snowboardy a boty máme nafoceny a pečlivě inventarizovány, je tak snadné dohledat jeho stav. 

Jak to celé funguje?

Od pondělí 2.října 2023 začínáme půjčovat lyžařské, snowboardové a běžecké komplety na celou sezónu pro děti i pro dospělé. Vypůjčené komplety je pak nutné vrátit do 15/4/2024, vybavení je možné vypůjčit i na delší dobu (jarní lyžování - ledovce). V tomto případě prosíme o včasné sdělení, že budete prodlužovat. Ke všem ski kompletům vydáváme  zdarma doklad o seřízení, který je potřebný pro lyžařské výcviky, pojišťovny a při cestě do alpských zemí, kde může být vyžadován při případném úrazu. Dále pak jeden kompletní servis zdarma na půjčené vybavení v průběhu sezony - využijte to, prosím, protože dobře ošetřené lyže zvýší Vám i Vašim dětem požitek z lyžování a snowboardingu.

Ke kompletům je možné si vypůjčit přilbu za super cenu 200,-Kč/sezóna a chránič páteře (páteřák) za cenu 350,-Kč/sezóna. Ke všem kompletům potom účtujeme vratnou kauci ve výši 1000,-Kč. Vše je nutné platit V HOTOVOSTI.

Vybavení je nutné vrátit očištěné a je bezpodmínečně nutné odstranit všechny popisky, samolepky se jmény atd. V případě vrácení znečištěných lyží, bot (např.od psích chlupů, bahna, trávy, atd.) a neodstranění popisků bude účtován manipulační poplatek ve výši 100,- Kč.