Půjčovna v provozu! Neváhejte! Nově - dětské skialp vybavení a lavinové batohy.

Airbag lavinový batoh ARVA REACTOR ST26 Switch

Neohodnoceno

Kompaktní a odolný z řady batohů  REACTOR od firmy ARVA. Má objem 26 l a je určen pro freeride  dobrodružství v proměnlivých klimatických podmínkách.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
18 490 Kč
Airbag lavinový batoh ARVA REACTOR ST26 Switch
Neohodnoceno
1x servis zdarma
seřízení zdarma
Test centrum zdarma

Kompaktní a odolný z řady batohů  REACTOR od firmy ARVA. Má objem 26 l a je určen pro freeride  dobrodružství v proměnlivých klimatických podmínkách. Je vhodný pro návštěvy zejména Norska, Patagonie, Zélandu. Prostě všude tam, kde se střídá déšť za sněhem, bohužel v posledních letech i pro naší zimy. 

Použitá je zde modulární konstrukce zad SWITCH se snadnou možnosti záměny předních dílů. Tímto způsobem jednoduše lze získat  airbagy různých objemů a určení. Ověřený airbag systému Arva REACTOR s dvojitým airbagem se vyznačuje spolehlivosti,  snadnou manipulaci, robustní konstrukci a nízkou hmotnosti. 

Záda SWITCH charakterizuje kompaktní lisovaný zádový polstrovaný panel a plochá komora pro uložení airbagu.  Konstrukce zad 3D-FIT umožňuje nastavení velikosti S, M, L (rozsah zad cca 40 - 50 cm).  Aktivační táhlo je možné umístit na levý nebo pravý ramenní popruh. Hrudní popruh obsahuje nouzovou píšťalku. Samozřejmosti je spodní bezpečnostní popruh.

Snadný přístup do hlavního prostoru, přední kapsa na lavinovou výbavu, kapsa na cennosti atd..

Lyže lze uchytit diagonálně nebo po stranách batohu ve tvaru písmene A, na přední panel lze uchytit 2 cepíny nebo snowboard.

Držák helmy lze zakoupit zvlášť a připevnit na přední panel.

Hrudní popruh obsahuje nouzovou píšťalku, bederní pás má jednu velkou kapsu na zip a jednu elastickou otevřenou kapsu pro rychlý přístup. 

Batoh je vyroben s odolných a  převážně z recyklovaných materiálů: MIPAN REGEN-ROBIC 330D recycled polyamide, 200D recycled polyester and 330D high-strength polyester.

Certifikace TUV GS. Vyhovuje normám EN16716. 

Objem batohu: 26 l, hmotnost předního odepínacího dílu je 460 g.

Celková hmotnost batohu se systémem REACTOR  a carbonovou cartridgi je cca 2.170 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: