Panel uživatele

Běžky YOKO OPTIGRIP YXS 2.0 Pink

Běžky YOKO OPTIGRIP YXS 2.0 Pink

DODÁNÍ DO 2 DNŮ DOPRAVNÉ ZDARMA

Bezúdržbové "nemazací" běžky s převratnou skluznicí OPTIGRIP.

4990 Kč s DPH

Skladové číslo: 6438107158258

Dostupnost: Skladem

Výrobce: YOKO

  seřízení vázání zdarma      servis lyží zdarma      test centrum lusti zdarma

Co je to Optigrip®?
Optigrip® je senzační koncept pro klasické lyžování. Jedná se o lyže pro běh klasicky, které díky této technologii usnadňují lyžování. Optigrip® je směřován pro obě kategorie, jak pro výkonnostní, tak i sportovní lyžování. Aktivním nebo jen občasným lyžařům nabízíme možnost kompletně bezúdržbových běžek. V některých případech použít závodní lyže s Optigripovou technologií místo odrazových vosků.

Pro koho je lyže určena? 
Cílovou skupinou běžek Optigrip jsou lyžaři, kteří se nechtějí zaobírat mazáním lyží, lidé kteří se učí běžkovat,  pro všechny, kteří neočekávají dokonalý skluz ale chtějí si užít běžkování. 

Jak dlouho lyže vydrží? 
Patentovaná Nanotechnologie Optigrip® je výsledkem dlouhodobého vývoje a tisíce kilometrů testování. Technologie je neuvěřitelně trvanlivá a vydrží stejně dlouho jako lyže sama.

Jak lyži skladovat? 
Lyže jsou velmi jednoduché při skladování, obsluze a transportu. Povrch nezanechává žádné nečistoty, nelepí se.

Jak lyže funguje?
Lyže s technologií Optigrip® jsou založeny na vrstvě vody, která se vytváří pod skluznicí a ve spojení s nanotechnologií vzniká velké množství adheze a velmi malé tření. Adheze způsobuje, že se lyžař může odrazit, frikce naopak skluz. Rozdíly mezi přilnavostí a skluzností lyže jsou stále zvětšovány, díky vývoji nových nátěrů Optigrip.

Jak si zvolit tu správnou lyži? 
Lyže díky kompletnímu nátěru technologie Optigrip® jsou designováný jako bezúdržbová lyže. Lyže jsou lehce měkčí a nižší v jejich profilu. Tvrdost lyže nemá efekt na výkon lyže, protože lyže využívá pro odraz a skluz celou délku lyže. Takže správná délka je jediným kritériem pro volbu a funkčnost lyže Optigrip®. Obvykle se volí lyže o 5 – 20 cm nad výšku postavy. Záleží na lyžařových schopnostech. 

Jak o lyži pečovat?
Lyže je dobré pokládat na sníh, když mají shodnou teplotu se vzduchem, zvýší se tak vlastnosti běžky. Když dáte lyže na sníh přímo z kufru auta sníh pod běžkou roztaje a namrzne na ni.
Jediné co potřebujete je čistící vodička, kterou používáte na vyčištění skluznice jednou za čas, když je skluznice znečištěná od stoupacích vosků nebo špinavého sněhu.
Při teplotách kolem nuly, nebo na nový sníh se může použít Optiwax Gripcare, který zabraňuje namrzání. 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)


Doprava zdarma

Tisíce výdejních míst!

odeslání českou poštou  odeslání PPL  odeslání zásilkovnou odeslání DPD osobní odběr Snowbear 


INFOLINKA:
+420 721 820 921
info@snowbear.cz

DOSTUPNOST LINKY:
PO-PÁ  9:00 - 18:00

SLEDUJTE NÁS:

 Facebook Snowbear   Instagram Snowbear

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info