O nás

Snowbear s.r.o. je neustále se rozvíjející společnost založená v roce 2009 Davidem Šintákem a Petrou Karlíkovou. K jejímu založení nás donutila neustále rostoucí poptávka po našich službách (školička, půjčovna a servis SKI & SNB) provozovaných v Sedloňově v O.h. již téměř 20 let (od r. 1999).

Naší chloubou je pak kamenný obchod Snowbear v Hradci Králové, kde nabízíme vedle klasického prodeje sportovního zboží hlavně kompletní profesionální služby zaměřené výhradně pro lyžaře a od jara 2016 kompletní nabídku pro cyklisty.

K nabídce patří půjčovna lyží a snowboardů s kompletním sortimentem od nejmenších dětských lyží, obrovský výběr snowboardů. Dále pak kompletní vybavení pro běžky (klasika i scate), lavinové vyhledávače, sondy a lopaty a pod. Náročnější lyžaře uspokojí plně vybavené test centrum parádních českých lyží LUSTI. V letošním roce potom otevíráme půjčovnu telemarkového vybavení.

Nabídka půjčovny svou komplexností a objemem vypůjčeného vybavení nemá v Hradci Králové konkurenci. Konkurenční firmy některé produkty nenabízejí nebo jen ve velmi omezeném množství.

O Vaše vybavení se pak postaráme v profesionálním servisním centru vybaveným švýcarskými stroji MONTANA.

Naší vizí je profesionální přístup ve všech našich službách a všech provozovnách. Usilujeme o to, aby Vás SNOWBEAR bavil za všech okolností. Pro všechny naše instruktory jsou pak největší odměnou úsměvy všech "našich" dětí.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info