Panel uživatele
Zpět

Kontrola vysvědčení!!!

Přidáno: 28. 6. 2016 22:10:38 Počet shlédnutí: 1972

28 Červen 2016

Vážení rodiče, v nejbližších dnech dostanou Vaše dítka jako odměnu za celoroční práci ve škole VYSVĚDČENÍ. Obdarujte je také Vy za jejich snahu nějakým dárkem z našeho obchodu SNOWBEAR.

I my oceníme snahu všech žáčků, žáků a studentů: podle počtu jedniček na vysvědčení rozdáváme následující slevy:


15% za vysvědčení, na kterém uvidíme samé jedničky

10% za vysvědčení s vyznamenáním

5% za jakékoliv vysvědčení


V našem sortimentu najdete širokou řadu moderních hraček jako jsou yo-ya, footbagy, diabola, flowersticky, frisbee... Pro mladší děti máme v nabídce pestrý výběr bublifuků. O prázdninách si určitě rádi zahrajete netradiční hry jako je KUBB, OGO, INDIACA, SCOOPBALLSET, vyzkoušíte rovnováhu na SLACKLINE...

Novinkou letošního jara a léta jsou potřeby pro všechny cyklisty. Pokud Váš potomek ještě nemá kolo, přilbu či jen mu chybí doplňky (zvonky, držáky na lahve,...) na kolo pro nadcházející léto, tak u nás si určitě vyberete.

Všechny věkové skupiny ocení výhody Zdravé lahve, kterou můžete také nalézt v našem sortimentu (vč.náhradních komponentů).

V našem obchodě nabízíme i oblečení pro všechny malé turisty: softshellové bundy a kalhoty, trekové sandály atd.

Tato sleva se týká veškerého zboží, které je určené pro vlastní a osobní spotřebu všech malých i velkých studentů, když nám přinesou ukázat vysvědčení za školní rok 2015/2016. Přijďte využít slevy na zboží, které jindy ve slevách nenajdete!

Tuto jedinečnou akci můžete využít do soboty 2/7/2016. Otevřeno máme každý den do 18,00 a v sobotu 2/7/2016 od 9,00 do 12,00. Pro informaci ještě otevírací doba na začátku července: pondělí 4/7/2016 - ZAVŘENO.

Pro další aktuální informace sledujte naše internetové stránky www.snowbear.cz a náš facebook Snowbear.cz Na viděnou v našem obchodě se těší KOLEKTIV PRACOVNÍKŮ SNOWBEAR


Doprava zdarma

Tisíce výdejních míst!

odeslání českou poštou  odeslání PPL  odeslání zásilkovnou odeslání DPD osobní odběr Snowbear 


INFOLINKA:
+420 721 820 921
info@snowbear.cz

DOSTUPNOST LINKY:
PO-PÁ  9:00 - 18:00

SLEDUJTE NÁS:

 Facebook Snowbear   Instagram Snowbear

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info