Tábory a kurzy

 V podtitulku našeho loga SNOWBEAR najdete text ...funny adventure - ....zábavné dobrodružství. Proto se vydejte na některou z námi pořádaných akcí. V průběhu roku se určitě nebudete nudit! Máme pro Vás připraveny spousty zimních kurzů a táborů pro dětičky....naše tradiční zimní víkendové kurzy jsou jako vždy téměř naplněny, proto zde jejich nabídku nenajdete a na volná místa se informujte telefonicky nebo emailem...

 

 

 

Poklikem na jednotlivé plakátky zjistěte více....

S medvědem na lyže a snowboard 2020

S medvědem na lyže a snowboard 2020

Víkendové kurzy na leden a únor 2020

S medvědem na lyže a SNB

 

Přijímáme přihlášky na sobotní a nedělní víkendové kurzy na leden-únor 2020! Přihlášky Vám rádi zašleme mailem, pište si o ně na: info@snowbear.cz nebo si volejte o informace na: 603 995 106. Lyžařská škola Snowbear se těší na všechny začínající i pokročilé lyžaře a snowboarďáky!

Přihlášky a bližší informace ke stažení zde.

 

 

Léto s medvědem

Léto s medvědem

Příměstský tábor plný pohybu a pohody. Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin, po domluvě i od 7 až do 17 hodin. Pro kluky i holky od 5-ti do 18 -ti let. Na vaše děti se těší instruktoři Snowbear.cz 

TERMÍN 8. - 12.7.2019 - OBSAZEN

TERMÍN 15. - 19.7.2019 - OBSAZEN

TERMÍN 22. - 29.7.2019 - VOLNO

Přihlášky ke stažení zde

 

 

S medvědem na tábor

tábor

Zažijte super konec léta na našem táboře v krásném údolí u řeky Zdobnice. V klasických stanech s dřevěnou podsadou se budete cítit jako praví dobrodruzi a s novými kamarády zažijete spoustu legrace. Koupání, sport, diskotéky, hry, výlety, noční hry, soutěže a hlavně nekonečně zábavy a pohody, to je tábor s medvědem! 

 

KAPACITA TÁBORA JE JIŽ NAPLNĚNA. DĚKUJEME !!!

Přihláška ke stažení zde

 

 

S medvědem do Alp

 

Alpy

Dopřejte Vašim dětem Alpy! V termínu hradeckých jarních prázdnin vyrážíme do Rakouska!

Východní Tyrolsko, okolí města Lienz u Italských hranic. Cena zahrnuje dopravu, ubytování s polopenzí, 4 denní skipas, kurzovné a výuku instruktorů, pojištění CK proti úpadku.

Přihláška ke stažení zde

 

 

S medvědem na jarňáky

 

S medvědem na jarňáky

Na hory za super cenu!

Hradec Králové - 25. 2. - 1.3. 2019

Pardubice - 4. 2. - 10. 2. 2019

Náchod - 4. 3. - 10. 3. 2019

Rychnov nad Kněžnou - 11. 3. - 17. 3. 2019

Cena - 650 Kč den/účastník. V případě účasti celý týden po - pá - 550 Kč/den/účastník.

Poplatek zahrnuje dopravu, odbornou výuku, úrazové pojištění, oběd, pitný režim, u začínajících lyžařů permanentku na dětský provazový vlek, závěrečný lyžařský závod s diplomy a drobnými cenami. Cena nezahrnuje jízdné na vleku.

Přihláška ke stažení zde:

 

 

S medvědem na lyže a SNB

Víkendové kurzy na leden a únor 2019

S medvědem na lyže a SNB

Přijímáme přihlášky na sobotní a nedělní víkendové kurzy na leden-únor 2019! Přihlášky Vám rádi zašleme mailem, pište si o ně na: info@snowbear.cz nebo si volejte o informace na: 603 995 106. Lyžařská škola Snowbear se těší na všechny začínající i pokročilé lyžaře a snowboarďáky!

Přihláška ke stažení zde

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info