Lidé ve snowbear

David Šinták

David Šinták

 Ve SNOWBEAR se stará skoro o všechno od tvorby webu po mazání lyží a servis kol... V zimně o víkendech vyučuje na lyžích nebo snowboardu a v létě si rád vyrazí na nějakou tu vyjížďku na kole.

"Lyžování a snowboarding je vše, co jsem chtěl kdy dělat.  S lyžemi jsem začal ve dvou letech a poté, co táta spolu s kamarády postavil ski areál Sedloňov, tak jsem tam byl vlastně pořád. Nejprve ve škole, to jsem vždy po příchodu hodil tašku do kouta a hurá na kopec. Po škole jsem zde začal pracovat jako vlekař a na lyžích nebo snowboardu jsem tak trávil každý den. Zima je pro mě nejlepší období roku a v létě mívám pocit naprosté beznaděje, že je zima ještě tak daleko."

S cyklistikou se potkal již v 16. letech, kdy začal objíždět nejrůznější amatérské cyklo závody v Královéhradeckém kraji. Hned rok na to se stal plnohodnotným členem TriClubu Dobruška. Pod vedením legendárního průkopníka Martina Hockého se zúčastnil několika závodů českého poháru v duatlonu a triatlonu. Za svůj nejlepší úspěch považuje dokončení série Středečního poháru a 3. místo v silniční časovce jednotlivců Kostelec nad Orlicí - Deštné.

Petra Karlíková

Petra Karlíková

Petra sedí na penězích a ve SNOWBEAR se mimo jiné stará o vše týkající se papírů a účtů. Když zrovna neprodává, tak všechny volné chvíle věnuje tomu, co ji nejvíce baví - výuce lyžování, je to totiž její velká vášeň.

Petra  s lyžováním začala již ve 3 letech, pochází z velké lyžařské rodiny a tak hned od útlého dětství lyžovala pod vedením profesionálních trenérů. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, získala tak mnoho prvenství v dětských závodech a dostala se tak do finále světoznámého závodu Skiinterkriterium v Říčkách nebo na mezinárodní závod do slovinské Škofja loky. Juniorská léta prožila co by nadějná pozemní hokejistka v Hradecké Slávii.

Petra Žáková

Petra Žáková

Jedna ze služebně nejstarších spolupracovnic SNOWBEAR. V případě, že chcete Vaše dítko přihlásit na některý z námi pořádaných kurzů nebo tábor, pak budete komunikovat právě s ní. Zajišťuje rovněž komunikaci s mateřskými a základními školami.

Petra je rozená sportovkyně, s lyžováním začala jako malá holka a rychle získala všechny potřebné zkušenosti pro objíždění Orlických a Krkonošských pohárů. Je to dvojnásobná účastnice Mistrovství České republiky v alpském lyžování. Letní sezona ji však brzo začala lákat více. Po vzoru svého Otce (reprezentant ČR v surfingu) se vrhla na vodu a jachting se stal její celoživotní přítelkyní. Spolu se svou sestrou vybojovala mnoho prvenství u nás i v zahraničí, v lodní třídě 420 se v roce 2011 stala Vícemistryní ČR a Mistryní ČR v ženách. Další úspěch na sebe nenechal dlouho čekat tentokrát s větší lodičkou - lodní třídou Fireball v roce 2015 vybojovala spolu se svou setrou prvenství a stala se tak Mistryní ČR v ženách. Další její obrovskou vášní jsou děti, proto si užívala práce v mateřské škole a ve svém volném čase hlídá všem přátelům jejich malé děti. Jak o sobě sama říká "všechny děti miluji a těším se z času stráveného s nimi".

Aleš Komberec

Aleš Komberec

  Ve SNOWBEAR se stará o prodej a servis kol. Potkat se s ním můžete u nás v obchodě nebo v jeho vlastním spinning centru www.spinninghk.cz.

Je certifikovaným instruktorem pro SPINNING® a cyklistika ho provází po celý jeho život. Pravidelně se účastní cyklistických závodů. V listopadu 2015 se umístil na 10. místě ve své kategorii na Mistrovství Evropy cyklokrosu Masters. Seriál cyklokrosových závodů Masters 2015 ukončil celkově na 4. místě. Je prvním a prozatím jediným Čechem, který je zapsán v CLUB DES CINGLÉS DU MONT-VENTOUX jako LE GALÉRIEN. V létě 2014 dokázal v jednom dni vyjet horu Mont Ventoux po čtyřech různých cestách.

Tereza Penzová

Tereza Penzová

Tereza je taková holka pro všechno - výborná instruktorka, moderátorka, prodavačka a pod.. 

Za co si ji nejvíc ceníme, jsou její excelentní moderátorské schopnosti, proto na všech akcích pořádaných SNOWBEAR uslyšíte a uvidíte jen a jen ji! Terezu baví život, je to nesmírně energická a šikovná bytost. Lyžování a práce s dětmi je její velkou láskou, kterou si umí náležitě užít. Soutěživost je jí vlastní, proto jako hráčka stolního fotbálku dosáhla na stupínky nejvyšší. Obsadila 7. příčku na Mistrovství světa  a dlouhodobě se umisťovala v první desítce  na republikových soutěžích. Svoje moderátorské schopnosti si tříbila v Českém rozhlase, rádiu Pohoda a la Fabrica. Je to velká milovnice psů, proto její dva pejsci Holina a Zekon nejsou vždy daleko od ní.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info